Portugalia Argentyna spotyka się z finałem Pucharu Świata

  • Puchar Świata w Rosji w 2018 roku zostanie oficjalnie otwarty. Po przewidywaniu wcześniej 16 drużyn zapłat, Trener Manchesteru United Koszulki Piłkarskie Jose Mourinho był ponownie przeciwko ośmiu, Czołowe 4 i ostatnie zespoły przygotowały prognozy.

    Mourinho nie wahał się wybrać najlepszych 8 zespołów. Uważa, że zespoły, które mogą wziąć udział w ćwierćfinałach w pierwszej połowie to Portugalia, Francja, Brazylia i Anglia. Druga połowa to Hiszpania, Argentyna, Niemcy i Belgia. Czołowy 4 zespół Mourinho musi być trochę splątany, Wszystkie cztery zespoły powinny prowadzić intensywny dialog. Kto wygrywa lub przegrywa, nie będzie zbyt zaskakujący. Po kilku przemyśleniach Mourinho dał swoje cztery najlepsze zespoły. Są to Portugalia, Brazylia, Argentyna i obrońca mistrza Niemiec.

    W końcu dotarły najbardziej splątane momenty, czy cztery zespoły kwalifikują się do finału? Zgodnie z przewidywaniami Mourinho, Półfinał w pierwszej połowie będzie Portugalią przeciwko Brazylii. Pod względem siły papieru Brazylia jest wyraźnie lepsza. Ale Portugalia to także zespół z własnego kraju. Jak wybrać Mourinho w kłopotach. W końcowej wrażliwości pokonanego powodu umieścił Portugalię w finałowym pojedynku. W meczu pomiędzy Koszulka Argentyna a Niemcami Mourin Mushart również był powtarzalny. W końcu był bardziej optymistycznie nastawiony do zemsty Argentyny na Niemczech. Drugi z rzędu finał mistrzostw świata, Powodem jest to, że Argentyna ma Messiego.